HERMES Ing

تیم طراحی شرکت هرمس

با هرمس به دنیای دیجیتال پا بگذارید

طراحی قالب

طراحی وب سایت تحت پلت فرم وردپرس به علت تنوع پذیری در حال افزایش است. اولین و مهمترین گام در هر طراحی استفاده از قالبی کاربردی و جذاب است.قالب های رایگان موجود عموما حرفه ای طراحی نشده اند و نیاز کاربران را تامین نمی کنند. یا وب سایت را با مشکلات متعددی رو به رو خواهند کرد. طراحی قالب های شرکت هرمس با کدهای کوتاه انجام می شود. در این صورت وب سایت شما سریع تر بارگزاری می شود و در رتبه سایت تاثیر مستقیم دارد.

طراحی واکنشگرا

یکی از بزرگترین ویژگی های یک طراحی مناسب واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن آن است. به این معنی که در تمامی دستگاه ها سایت شما قابل رویت باشد. امروزه با تنوع بیش از حد شرکت های ساخت لوازم دیجیتال اندازه های صفحه نمایش نیز متغیر است. بدین دلیل طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت هرمس در زمینه طراحی قالب های کاملا واکنشگرا برای تمامی دستگاه های دیجیتالی اعم از مانیتورهای ابعاد بزرگ تا موبایل هایی با صفحه نمایش کوچک طراحی و عرضه می کند.

f

قالب شرکت هرمس

قالب های آماده چه نسخه های رایگان و پرمیوم همواره با مشکلات زیادی همراهند.دلخواه نبودن ساختار قالب با طرح ذهنی و یا فرمت اجرا یکی از دغدغه های بزرگ خریداران و استفاده کنندگان این دسته قالب ها بوده است. شرکت هرمس با پشتیبانی از خریداران قالب و یا استفاده کنندگان از خدمات طراحی شرکت هرمس این امکان را فراهم ساخته تا هرآنچه در ذهن شما شکل گرفته را در روی صفحات وب ایجاد کند. علاوه بر این هر وقت مشتریان محترم درخواست کنند با توجه به سلیقه آنها به روز رسانی ایجاد و بر روی قالب ها اعمال خواهد شد.

قالب و پوسته شرکت هرمس

طراحی قالب ها و پوسته های زیبا و جذاب برای سایت های وردپرس

واکنشگرا و ریسپانسیو برای تمامی دستگاه های دیجیتال

قابلیت آپدیت شدن و اضافه کردن امکانات مختلف به پوسته از طریق تیم طراحی

 

همین حالا قالب خود را سفارش دهید

سایت های آموزشی

سیستم های آموزش از راه دور در چند سال گذشته مورد توجه زیادی از صاحبان مشاغل آموزشی قرار گرفته است. جالب تر از آن این است که بازخورد مخاطبین این سیستم جدید آموزشی نیز کاملا مثبت بوده است. زیرا نه تنها در وقت مخاطبین بلکه در کیفیت آموزش آنها نیز تاثیر مستقیم و مثبتی گذاشته شده است. از این رو سیستم آموزش از راه دور یکی از پرطرفدارترین سایت های اینترنتی است. شرکت هرمس با طراحی سایت های آموزشی به شما کمک می کند که در جذب مخاطبان پیشتاز باشید. زیرا که همواره طراحی و سرعت سایت شما در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

سایت های فروشگاهی

برای کسب و کار اینترنتی پلت فرم و قالب های فروشگاهی بهترین گزینه بحساب می آیند. در سایت های فروشگاهی شما می توانید محصولات خود را به فروش برسانید. اما منحصر به فرد بودن سایت شما و همچنین طراحی و ظاهر قالب شما همانند ویترین مغازه ها نقش ایفا خواهند کرد. بدین منظور شرکت هرمس قالب های فروشگاهی را با ایده های جدید مطابق با محصول شما ارائه می دهد.

سایت های چندزبانه

توسعه کسب و کار و بهبود روابط تجاری با سایر کشورها وارتباط برقرار کردن با کاربران غیر فارسی زبان نیازمند داشتن سایت چند زبانه است. شرکت های تجاری و صادرکننده برای توسعه کسب و کار و معرفی خود در سایر کشورها و همچنین مؤسسات دولتی برای ارتباط بهتر با همکاران بین المللی نیازمند طراحی سایت چند زبانه هستند.

برخی از قالب ها

%

طراحی و توسعه

%

دیجیتال مارکتینگ

%

SEO

%

تبلیغات و برندینگ

Hermes Ingeniur ltd

adress
میدان انقلاب – خیابان کارگر جنوبی
کوچه مهدیزاده – پلاک 1- طبقه دوم

 009821-66583409
postadress 1313965118
email  info@hermesing.com